Εταιρεία Σπαστικών Βορείου Ελλάδος: Πρόσληψη Εκπαιδευτή/τριας H/Y – Φροντιστή /τριας Αμεα

Η Εταιρεία Σπαστικών Βορείου Ελλάδος ζητά να προσλάβει

1 εκπαιδευτή/τρια / – φροντιστή /τρια Αμεα,

με πεντάωρη ημερήσια απασχόληση και σύμβαση ορισμένου χρόνου.

Κύρια καθήκοντα και βασικές αρμοδιότητες:

· Σύνταξη, υλοποίηση και μέριμνα τήρησης ημερήσιου προγράμματος των ωφελουμένων.

· Διαχείριση εξυπηρετούμενων με τον υποδεδειγμένο από τον ψυχολόγο τρόπο.

· Ενεργή συμμετοχή σε ψυχοπαιδαγωγικές δραστηριότητες και εκδηλώσεις του Φορέα.

Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων:

· Πτυχίο ΑΕΙ ή TEI πληροφορικής

· Οι άνδρες να έχουν εκπληρώσει τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις ή να έχουν απαλλαγεί νόμιμα από αυτές.

Επιθυμητά προσόντα υποψηφίων:

Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση και εμπειρία σε φορείς φροντίδας Αμεα.

Κατά την πρόσληψη απαιτούνται:

· Πιστοποιητικό υγείας σε ισχύ

· Πιστοποιητικό ψυχικής υγείας

· Αντίγραφο ποινικού μητρώου σε ισχύ

Απαραίτητα δικαιολογητικά αίτησης:

· Αίτηση

· Βιογραφικό σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία

· Αντίγραφο πτυχίου

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν με email στην ηλεκτρονική διεύθυνση esbe@otenet.gr τα ανωτέρω δικαιολογητικά

έως Δευτέρα 09/09/2024 και ώρα 14:00.

ΠΗΓΗ